Memsidea
Aşağı Kaydır

Emre Urasoğlu İç Mimarlık

Emre Urasoğlu İç Mimarlık LTD.

Emre Urasoğlu Ofisi
Emre Urasoğlu Ofisi
Emre Urasoğlu Ofisi

Hakkımızda

2007 den günümüze kadar devam eden zorlu yolculuğumuzda başta Adana olmak üzere Türkiye' nin pek çok ilinde başarılı projelere imza attık. Tasarım, Proje ve Uygulamanın her aşamasında müşterimizle birlikte karar alıp gerçekleştirdik. Satış sonrası hizmet ve süreklilik bizim için hep ilk madde oldu. Geride bıraktığımız her projeden aldığımız dersler, yeni gelen projelerimize ışık tutmuş, yatırımlarımızı ve mesleğe bakış açımızı bu yönde iyileştirme fırsatını vermiştir.   


Emre Urasoğlu İç Mimarlık Ltd. müşterilerine sunduğu hizmeti yaratıcılık ve çağdaş tasarım çizgisi ile birleştirmiştir .İnsan psikolojisi ve ergonomi ile başlayan, finansman ve mühendislikle devam eden planlama sürecinde misyonundan taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz.


Firmamız, yetenekli ekibi, yüksek hizmet kalitesi ve kendine has çağdaş tasarım çizgisi ile her alanda onlarca değerli projeyi tamamlamıştır.

2016 yılında Tasarla & Üret konseptindeki ilk İç Mimarlık Ofisini ve Atölyesini açan firmamız, Bugün 1200 m2 lik mağazası ve 1600 m2 lik Full donanım Atölyesi ile çalışmalarına devam etmektedir.

01.
0
Biten Proje
0
Yapım Aşamasındaki Yapılar

Ekibimiz

Emre Urasoğlu

Emre Urasoğlu

Şirket Sahibi - İç Mimar

2007 yılında profesyonel iş dünyasına girişimiz İnova İnşaat Reklamcılık Ltd. Şti. firmasının kurulumu ile başlamıştır.

02.